Hra po Praze (21.1.2012)

Tak jsme se opět sešli u klubovny, tentokrát jsme však neměli namířeno na žádné nádraží, ale do Obory Hvězda, neboť se tam konala tradiční hra po Praze. Přivítala nás krásně zamračená obloha a teplota okolo bodu mrazu. Veselou atmosféru výletu dokreslil příběh o masovém vrahovi, jenž předešlý den  řádil  na Petřinách a kterého bylo úkolem chytit a předat spravedlnosti. Naštěstí bylo pátrání svěřeno věhlasnému Johnu Bucharovi, jenž se nebál pro úspěch mise obětovat tolik pomocníků, kolik bylo potřeba, a tak byl úspěch téměř zaručen.

V první fázi vyšetřování bylo nutno získat svědectví lidí jenž zahlédli vraha při činu. Svědectví byla mnohdy dost morbidní, a tak bylo o zábavu postaráno. Jenom škoda že se pro ně muselo lítat po celých Petřinách a Liboci. Vyšetřovací tým vedený Edou byl v této fázi o něco úspěšnější a tak mohli v klidu začít vybalovat své obědy na dětském hřišti ve Hvězdě. Druhý tým dorazil záhy. Po přečtení svědectví již bylo možné zmapovat pohyb šíleného psychopata po městě a světe div se, ukázalo se, že se pravděpodobně schovává přímo v oboře. V této chvíli jsme si začali užívat nefalšovaných zimních radovánek, protože teplota klesla pod nulu a začalo sněžit. Zezačátku mírně a nenápadně. Později se však rozjela krásná chumelenice. Ni vítr, ni sníh však nemohl Johna Buchara odradit od Vyšetřování!

Po celé Hvězdě byly stopy poukazující na přítomnost psychopata. Další zajímavostí bylo, že tu a tam se s šíleným jekotem na některý tým vyřítil násilník (patrně některý z kamarádu našeho hledaného objektu) s úmyslem je zabít. Stopy vedly k jednomu místu- K rybníčku ve Hvězdě. Tou dobou již nasněžilo dobrých 20 cm sněhu. Když jsme se porozhlédli, ukázalo se, že se tam ten vrah skutečně nachází. Vzdoroval však zatčení, proto musela být svedena krutá bitva sněhovými koulemi, jenž si vyžádala své oběti (například Blatník spadl do potoka a promáčel si kalhoty).

Nakonec však vše dobře dopadlo a všichni jsme se mohli šťastně navrátit domů do Prahy do Podolí do lékárny…

Ajdam

Příspěvek byl publikován v rubrice Články z akcí a jeho autorem je Kočovníci. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Komentáře nejsou povoleny.