Tábory

Každoročně pořádáme zimní tábor na horách v termínu jarních prázdnin Prahy 6 a letní stanový tábor prvních 14 dní v červenci. Tábory a činnost oddílu finančně podporují Hlavní město Praha, Městská část Praha 6 a Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.

Hlavní město Praha Městská část Praha 6

Letní tábor Ronovec 2019
Termín: 28.6. - 14.7.2019

Sraz: 28.6. v 16:15 na Hlavním nádraží (ve spodní hale u odjezdové tabule)

Návrat: 14.7. 13:52 na Hlavní nádraží

Návštěvní den pro rodiče: chystáte-li se přijet podívat a případně si děti odvézt, můžete přijet už v sobotu 13.7. přes den, vzít si stan a přespat do neděle. V sobotu proběhne zakončení celotáborové hry, oficiální konec tábora bude v neděli okolo poledne po zabalení a úklidu.

Cena: 2200 Kč pro členy, 2500 pro veřejnost

Cena pro členy se týká členů oddílu se zaplacenými příspěvky.

Peníze nám ideálně pošlete do konce května převodem účet 2700230041/2010, případně se můžeme domluvit na jiné formě placení.

Lokalita
Jedeme na již vyzkoušené tábořiště u hradu Ronovec nedaleko Havlíčkova Brodu. Samotný tábor vzniká doslova na zelené louce - stany, kuchyni, jídelnu i všechno ostatní potřebné vybavení si stavíme sami, samozřejmě s ohledem na požadované hygienické normy. Na stavbě se podílí všichni účastníci, přiměřeně věku a schopnostem.
Ubytování a stravování
Bydlet se bude po dvou v podsadových stanech. Spí se na postelích ve vlastních spacích pytlích. Jídlo je pětkrát denně z vlastní kuchyně, tekutiny jsou k dispozici po celý den.
Co si vzít s sebou?
  • bílé tričko na celotáborovou hru (bude obarveno)
  • vybavení podle doporučeného seznamu
  • páteční večeři
  • vyplněné dokumenty viz Důležité materiály ke stažení níže, kartičku pojištěnce (stačí kopie)
Program
V rámci celotáborové hry nás čeká spousta různorodých her - od velkých bojovek v přírodě, přes různé dovednostní aktivity až po krátké hříčky pro pobavení. Ani sportovní vyžití nevynecháme: jsme připraveni na známé sporty typu fotbal, vybíjená či ping-pong, i na ty méně známé, jako ringo nebo frisbee.
Za slunečného počasí dojde na koupání, ale máme připravenou zásobu aktivit i pro případ deště.
Nedílnou součástí běžného táborového života jsou také noční hlídky, služby v kuchyni a táboráky. Vydáme se i na vícedenní putovní výlet po okolí.
Vedoucí
Všichni vedoucí v našem oddíle vyrostli, takže dobře vědí, jaké je to být dítětem na táboře. S dětmi pracujeme po celý rok, máme mnohaleté zkušenosti a pravidelně se proškolujeme. Po celou dobu tábora je k dispozici zdravotník. Tábor pořádáme dobrovolně, bez nároků na odměnu.
Kontakt na tábor
Adresa pro zasílání pošty:
Letní tábor Kočovníci
Dolní Krupá u Havlíčkova Brodu
582 71

Pro naléhavé případy budeme mít s sebou oddílový telefon: 731 261 239
Máte zájem?

Dle předběžně nahlášených zájemců je kapacita tábora plná, další bohužel nebudeme moci vzít (jedině pokud se nějaké místo uvolní).

Další informace rádi podáme na emailu info@kocovnici.cz, či na telefonu 777 937 167 (hlavní vedoucí Marcel Šíp). Po domluvě nás můžete navšívit i na naší klubovně Nad Panenskou 5, Praha 6, 169 00.

Fotky z loňského tábora najde v naší fotogalerii:
Důležité materiály ke stažení
Kontakt
Pionýr, z.s.
49. pionýrská skupina
Kočovníci

IČO: 66005752
Účet: 2700230041/2010

Klubovna    mapa
Nad Panenskou 5
Praha 6
Tel.: 731 261 239

info@kocovnici.cz
Ke stažení